Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Hi, Poland! Poznajcie SK

Powitajmy wspólnie technologie przyszłości i pracujmy razem na lepsze jutro. To hasło przewodnie kampanii rekrutacyjnej prowadzonej obecnie przez koreańskiego giganta, który wchodzi właśnie na nasz rynek. Z uwagi na innowacyjny produkt i nowoczesne technologie stosowane w procesie produkcji, warto się przyjrzeć nieco bliżej temu dąbrowskiemu inwestorowi.

Hi, Poland! Let’s hi-tech together!

SK hi-tech battery materials Poland jest częścią SK Group, jednej z największych firm w Korei Południowej. SK jako pierwsza w Korei i trzecia na świecie, opracowała „LiBS” – separator do akumulatorów litowo-jonowych, kluczowy składnik akumulatorów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i zaawansowanych technologii SK dostarcza klientom zróżnicowane i niestandardowe rozwiązania. Celem SK  jest zostanie czołowym producentem LiBS, poprzez zwiększenie konkurencyjności w obecnej działalności. Aby osiągnąć ten cel oraz zwiększyć ekspansję na rynki europejskie, w Dąbrowie Górniczej, na terenach inwestycyjnych w dzielnicy Tucznawa, powstaje nowa fabryka separatorów. Zatrudnienie w nowym zakładzie znajdzie minimum 350 osób. Zakład ma być w pełni gotowy w kwietniu 2021 roku, a w IV kwartale 2021 roku mają rozpocząć prace pierwsze linie produkcyjne.

Separatory, które będą produkowane w powstającym zakładzie, mają zastosowanie w bateriach do smartfonów, laptopów, tabletów czy aut elektrycznych. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne stosowane w separatorach produkowanych przez firmę SK gwarantują wysoką jakość produktu, co przekłada się tym samym na wytrzymałość baterii, w których są one stosowane.

Praca w SK

SK rozpoczęło obecnie I fazę rekrutacji na stanowiska produkcyjne. Poszukuje również specjalistów oraz inżynierów, którzy będą wspierać wewnętrzne działy firmy. Pracownicy SK tworzą wspólnie „zwycięską kulturę” w celu przezwyciężenia kryzysów i zapewnienia możliwości dalszego rozwoju firmy. Jeśli jesteś osobą nastawioną na osiągnięcie celów, respektujących wartości firmy i chce się rozwijać zawodowo, to dołącz do SK!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną SK.

Szczegóły dotyczące firmy oraz aktualną ofertę rekrutacyjną znajdziecie na:

Skip to content