Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl
Dąbrowa Górnicza

Atuty inwestycyjne miasta

Dąbrowa Górnicza

Atuty inwestycyjne

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na prowadzenie działalności w Dąbrowie Górniczej, może liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony administracji i instytucji okołobiznesowych, skorzystać z ulg inwestycyjnych czy sięgnąć po wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Szeroki wachlarz działających firm świadczy o tym, że Dąbrowa Górnicza sprzyja biznesowi z różnych branż. Kompleksową i sprawną obsługę dla osób zainteresowanych procesem inwestycyjnym w Dąbrowie Górniczej sprawuje Wydział Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów. Jego działania obejmują pomoc w wyborze miejsca inwestycji, w doborze regionalnego partnera i wykonawców usług towarzyszących przedsięwzięciu oraz doradztwo przy realizacji konkretnych projektów inwestycyjnych. To także wspomaganie organizacyjne inwestorów w fazie przygotowania i realizacji inwestycji oraz opieka poinwestycyjna.
a

Dogodne położenie

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego.

a

Potencjał ludzki

W Dąbrowie Górniczej mieszka niemal 120 tys. ludzi, w tym prawie 60 % w wieku produkcyjnym.

s

Tereny inwestycyjne

Jednym z największych atutów miasta Dąbrowa Górnicza jest dostępność do atrakcyjnych terenów inwestycyjnych.

Projekty
Skip to content