Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl
Image Alt
INVEST IN DG

Kontakt

Współpraca i efektywna komunikacja

DĄBROWA GÓRNICZA

Referat Rozwoju i Obsługi Inwestorów

Kierownik
Paweł Zygmunt
tel. +48 32 295 69 90
email: pzygmunt@dg.pl

Strategia  
Anna Saltarska-Stachura
tel.: + 48 32 295 96 86
e-mail: asaltarska@dg.pl

Obsługa inwestora
Karolina Karlik-Bloch
tel.: +48 32 295 69 90
e-mail: kkarlik@dg.pl

Michał Chmurkowski
tel.: +48 32 295 69 90
e-mail: mchmurkowski@dg.pl

Referat Przedsiębiorczości

Kierownik
Paweł Lelas
tel.: + 48 32 295 67 10, + 48 662 138 251
e-mail: plelas@dg.pl

Edyta Perzanowska-Zygiert
tel.: + 48 32 295 69 54
e-mail: eperzanowska@dg.pl

Beata Kościow
tel.: + 48 32 295 67 37
e-mail: bkosciow@dg.pl

Dagmara Czarnecka-Siodłak
tel.: + 48 32 295 67 37
e-mail: dczarnecka@dg.pl

Agata Chrzan
tel.: + 48 32 295 96 97
e-mail: achrzan@dg.pl

Formularz kontaktowy (masz pytania? napisz)

    Imię i nazwisko* (wymagane)

    Telefon* (wymagane)

    Twój adres e-mail* (wymagane)

    Temat* (wymagane)

    Treść wiadomości

    - - - - -
    Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (UE) 2016/679, informujemy, iż:

    1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza z siedzibą w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21, tel. 32 295 67 14, fax 32 295 96 77, e-mail: um@dabrowa-gornicza.pl.
    2. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu do jakiego zostały podane, na podstawie art. 6 ust.1 lit. a do e, ww. rozporządzenia.
    3. „Polityka praw i wolności” obowiązująca w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej zakłada prawo do: dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na przetwarzanie.
    4. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Urzędzie Miejskim, w Dąbrowie Górniczej to: tel. 32 295 67 34, e-mail: iodo@dabrowa-gornicza.pl

    Skip to content