Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl
Dąbrowa Górnicza

Projekty dla Biznesu

Pakiet korzyści

Karta Młodego Przedsiębiorcy

Program ulg, zniżek i udogodnień dla osób prowadzących działalność gospodarczą w okresie 5 lat od daty jej rozpoczęcia, którego celem jest wspieranie przedsiębiorczości, lokalnego biznesu i pobudzenie aktywności gospodarczej na terenie miasta, poprzez tworzenie sprzyjającego otoczenia do prowadzenia biznesu.
Preferencyjne warunki

Program Lokal na Start

Program kierowany do początkujących przedsiębiorców oraz firm działających nie dłużej niż 3 lata, którzy otrzymają wsparcie w postaci wynajmu lokali będących w zasobach Gminy na korzystnych warunkach.
Lokal na Start - Wyniki II edycja
Pomysł na biznes

Model biznesowy dla Dąbrowy

Konkurs skierowany do osób z przemyślanym pomysłem na biznes i zaplanowanymi działaniami, jak wprowadzić go w życie. Celem jest wyłonienie oryginalnego, najbardziej innowacyjnego, spójnego merytorycznie oraz finansowo przedsięwzięcia biznesowego.
Konkurs

Nagroda Gospodarcza

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego skierowany do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej. Celem projektu jest promocja najbardziej innowacyjnych oraz przyczyniających się do rozwoju gospodarczego miasta firm sektora MŚP prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które w swym działaniu uwzględniają etyczne i społeczne wartości.
Akcja #KupujLokalnie

Kupuj lokalnie

Zmagania z koronawirusem to trudny czas dla handlowców, usługodawców i klientów. Akcja #KupujLokalnie to wyjście im naprzeciw i odpowiedź na tę sytuację.
Edukacja i rozwój

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach cyklicznego przedsięwzięcia Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, inicjują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.
Skip to content