Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Biznes Mixer vol. 11 – „Zmiana w sposobie pozyskiwania klientów w biznesie w 2020 roku”

Już 17 września w Fabryce Pełnej Życia Biznes Mixer, podczas którego nasi goście Andrzej Bieda i Kamil Hatko z LANDINGI wskażą jakie zmiany w 2020 roku zaszły w sposobach pozyskiwania klientów w biznesie. Nasi wyjątkowi goście opowiedzą o tym jakie wnioski wyciągają po współpracy z wieloma klientami w zakresie działań promocyjnych, marketingowych i reklamowych – w skrócie co teraz jest na topie i co działa jeżeli mówimy o pozyskiwaniu klientów w tym trudnym dla wielu branż czasie.
Na pewno opowiedzą Wam też trochę o landing page’ach i dowiecie się, że jest to dobre rozwiązanie dla większości branż na efektywne pozyskiwanie klientów. Zaczynamy o 17:00. 

BIO: 

Andrzej Bieda – Od prawie 10 lat zajmuje się marketingiem internetowym, landing page’ami i optymalizacją konwersji. Profesjonalną karierę zaczynał jako projektant stron internetowych, później koordynował kampanie generowania leadów, a obecnie odpowiada za wzrost liczby użytkowników i konwertowanie ich w klientów platformy Landingi. Kreatywny, działający w oparciu o dane, otwarty na nowe rozwiązania. Zafascynowany światem SaaS i tym, jak te rozwiązania ułatwiają pracę i życie ludziom. Dokłada swoją cegiełkę do tej misji przez platformę Landingi, umożliwiającą marketerom i agencjom budowanie stron docelowych i popupów bez znajomości programowania i pomocy działu IT.

Kamil Hatko – Lead Generation Expert w Landingi odpowiada za wdrażanie w biznesach kampanii lead generation, doradztwo marketingowe, audyt stron docelowych i tematy edukacyjne dla klientów, aby generowanie leadów oraz wykorzystywanie landing page’y było zrozumiałe i efektywne.

DARMOWE BILETY: https://app.evenea.pl/event/biznes-mixer-vol11/

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie też tym razem!

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie!


Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie pobierając bilet!

Skip to content