Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Zostań Laureatem IV edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które wdrożyły w ciągu ostatnich 3 lat nowatorskie rozwiązania, innowacje lub działania wyróżniające przedsiębiorstwo na tle konkurencji, a przy tym prowadziły swoje przedsiębiorstwo przestrzegając zasad etyki oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.  To właśnie w tych 3 kategoriach Kapituła Konkursu wyłoni Laureatów Nagrody Gospodarczej im. Karola Adamieckiego.

Duże przedsiębiorstwa, działające na terenie Dąbrowy Górniczej, które mają szczególne zasługi dla rozwoju gospodarczego i społecznego miasta, mogą ubiegać się o tytuł Laureata Nagrody Specjalnej im. Karola Adamieckiego.

Przedsięwzięcie ma na celu wyróżnienie i promocję najbardziej innowacyjnych oraz wnoszących nieprzeciętny wkład w rozwój miasta przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które w swym działaniu uwzględniają etyczne i społeczne wartości.

Jak co roku Laureatów poznamy podczas Gali Przedsiębiorczości, organizowanej w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w listopadzie br.

Ubiegłorocznymi Laureatami zostali w poszczególnych kategoriach :

mikro przedsiębiorstwo  Armadillos – Karol Grzesica

małe przedsiębiorstwoMusiał Group Radosław Musiał

– średnie przedsiębiorstwo – PPUH Dolomit Kopalnia „Ząbkowice” S.A.  

Nagrodę Specjalną otrzymała Huta Bankowa Sp. z o.o.

Na zeskanowane formularze zgłoszeniowe, podpisane przez osobę uprawnioną do reprezentowania firmy, czekamy do 25 września br. Zgodnie z Regulaminem (Załącznik do Zarządzenia Nr 228.2019 Prezydenta Miasta z dnia 18.03.2019 r.) należy je przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mail : adamiecki@dabrowa-gornicza.pl

Skip to content