Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorco, jeszcze do 9 sierpnia czekamy na Twoje zgłoszenie

Biorąc pod uwagę zapracowany kalendarz przedsiębiorców przedłużamy termin składania zgłoszeń do Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego do dnia 9.08.2022 r.

Przypominamy, że w tym roku odbędzie się już VII edycja Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego. Organizatorem Konkursu jest Gmina Dąbrowa Górnicza, a Partnerami Merytorycznymi Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, Zagłębiowska Izba Gospodarcza w Dąbrowie Górniczej oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, a jego celem jest promocja najbardziej innowacyjnych oraz przyczyniających się do rozwoju gospodarczego miasta firm sektora MŚP, prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które w swym działaniu uwzględniają etyczne i społeczne wartości.

Duże przedsiębiorstwa, działające na terenie Dąbrowy Górniczej, które mają szczególne zasługi dla rozwoju gospodarczego i społecznego miasta, mogą ubiegać się o tytuł Laureata Nagrody Specjalnej im. Karola Adamieckiego.

Dokumentację konkursową należy przesłać w terminie do 9 sierpnia 2022 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres adamiecki@dg.pl.

Tytuły Laureata Nagrody Gospodarczej im. Karola Adamieckiego oraz wyróżnienia zostaną uroczyście ogłoszone i wręczone przez Przewodniczącego Kapituły Konkursu lub wyznaczonego przez niego członka Kapituły podczas uroczystej Gali, która zaplanowana została na 15 września 2022 r. podczas wydarzenia  Business Meet Up w  Fabryce Pełnej Życia.

W zeszłorocznej edycji Konkursu w kategorii mikroprzedsiębiorstwo zwyciężył Salon Urody ESSE, a wyróżnienie trafiło do Ogólnopolskiej Szkoły Językowej British School oddział
w Dąbrowie Górniczej. W kategorii małe przedsiębiorstwo zwycięzcą zostało Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne DRIM Sp. z o. o. W kategorii średnich przedsiębiorstw zwyciężył „PEGAS” Engineering Sp. z o. o.,  a wyróżnienie trafiło do Klubu Sportowego Centrum Sp. z o. o. Nagrodę Specjalną im. Karola Adamieckiego otrzymała Katowicka Strefa Ekonomiczna S.A w Katowicach z okazji 25-lecia działalności na rzecz rozwoju gospodarki i przedsiębiorczości na terenie Dąbrowy Górniczej.

Kapituła konkursu o nagrodę gospodarczą im. Karola Adamieckiego VII edycja (2022)

– Marin Bazylak, Prezydent Miasta – Przewodniczący

– Ewa Fudali – Bondel, Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. rozwoju gospodarczego

– Jej Magnificencja prof.nadz.dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, – Rektor Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej

– Tomasz Zjawiony, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

– Katarzyna Papież-Pawełczak, Prezes Zarządu SPIN-US Sp. z o. o.

– Piotr Gil, Prezes Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej,

– Konrad Kawelczyk – Ogólnopolska Szkoła Językowa British School oddział w Dąbrowie Górniczej – Laureat VI edycji

– Mateusz Maik, Członek Zarządu Stowarzyszenia „Przedsiębiorcy z Wyboru”

– Robert Witecki, Radny Rady Miejskiej

– Ewa Adamczyk – Klub Liderek Biznesu

Skip to content