Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego

Zostań Laureatem Nagrody Gospodarczej

Prowadzisz biznes w Dąbrowie? Wdrażasz innowacje? Kierujesz się zasadami uczciwej konkurencji przestrzegasz zasad etyki, społecznej odpowiedzialności biznesu, stawiasz na rozwój pracowników? Jeśli tak, weź udział w konkursie jego imienia.

Po raz trzeci, z inicjatywy Zbigniewa Podrazy, prezydenta Dąbrowy Górniczej, 19 marca ogłoszono Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw przedsiębiorstwo posiadające siedzibę lub prowadzące działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które wdrożyły w ciągu ostatnich 3 lat innowacje w swojej firmie, a przy tym prowadziły swoje przedsiębiorstwo przestrzegając zasad etyki oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Nagrodzone mogą zostać  również duże przedsiębiorstwa, działające na terenie Dąbrowy Górniczej, które mają szczególne zasługi dla rozwoju gospodarczego i społecznego miasta.

Przedsięwzięcie ma na celu wyróżnienie i promocję najbardziej innowacyjnych oraz wnoszących nieprzeciętny wkład w rozwój miasta przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które w swym działaniu uwzględniają etyczne i społeczne wartości.

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego organizowany jest pod Honorowym Patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Formularze oceniają niezależni eksperci z Uniwersytetu Ekonomicznego, dając swoje rekomendacje a Laureatów wybiera Kapituła Konkursu. Laureatów poznamy podczas honorowej Gali Przedsiębiorczości, w Pałacu Kultury Zagłębia, organizowanej w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w listopadzie br.

W ubiegłym roku, Konkurs rozstrzygnięty został w trzech kategoriach: mikro, mały i średni przedsiębiorca. Zgodnie z Regulaminem Konkursu w każdej kategorii Kapituła Konkursu przyznała nagrodę i wyróżnienie.

W kategorii mikro przedsiębiorstwo wyróżnienie zdobyło Biuro Obrachunkowe „Wn-Ma” s.c. Doradcy podatkowi Przemysław Lichołap Zdzisława Lichołap.

W kategorii mikro przedsiębiorstwo Laureatem Nagrodę im. Karola Adamieckiego została firma KOMART Barbara Badura.

W kategorii małe przedsiębiorstwo wyróżnienie zdobyło EQ System Sp. z o.o.

W kategorii małe przedsiębiorstwo Laureatem Nagrody im. Karola Adamieckiego została firma OPTOKOM OUTDOOR MEDIA Grzegorz Szymański.

W kategorii średnie przedsiębiorstwo wyróżnienie otrzymało PPUH „Dolomit” Kopalnia „Ząbkowice” S.A. 

W kategorii średnie przedsiębiorstwo Laureatem Nagrody im. Karola Adamieckiego zostały Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.

Do 28 września br. do godz. 15 można złożyć swoje formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem poczty bądź osobiście do Biura Podawczego Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

 

Skip to content