Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Gala finałowa konkursu Model Biznesowy dla Dąbrowy Górniczej

Zapraszamy na Galę konkursu Model Biznesowy dla Dąbrowy Górniczej, który odbędzie się 18 listopada o godz. 12:00 w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

Na scenie Sali Teatralnej piątka finalistów będzie walczyć o nagrody finansowe i rzeczy w kwocie ponad 60 tys. złotych. Pomysły biznesowe będą prezentowane przez przyszłych przedsiębiorców w formie „pitchowania” przed jury.

Do II etapu konkursu Model biznesowy dla Dąbrowy przeszli:
✅ BARTOSZ DRÓŻDŻ – MEVIS – WYNAJEM SPRZĘTU BHP W TYM DETEKTORÓW GAZU / APARATÓW ODDECHOWYCH
✅KAROLINA GRUDNIAK – MILOUSIO – PRODUCENT JEDWABNYCH DODATKÓW DO WŁOSÓW
✅SZYMON SKUBISZEWSKI – SERWIS ROWEROWY
✅IGOR WOŹNICA – PROFIGO – PRODUCENT MEBLI I AKCESORIÓW DEKORACYJNYCH
✅ANNA PŁAWECKA – SPRZEDAŻ WINA ORAZ SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE Z WIEDZY O WINIE / ORGANIZACJA WYCIECZEK DO WŁOCH

Publiczność również będzie miała coś do powiedzenia: każdy z obecnych będzie miał możliwość oddania głosu na najciekawszy pomysł na firmę. Na tej podstawie przyznana zostanie Nagroda Publiczności w kwocie 5 tys. złotych.

Organizatorem wydarzenia jest miasto Dąbrowa Górnicza oraz Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości.

Gale uświetni wystąpienie Jakuba Augusta  „Ekipa – czyli dlaczego nie da się stworzyć biznesu samemu?”

Kim jest nasz gość?

Kuba August – Współwłaściciel firmy Tenka. Ekspert zajmujący się rozwojem organizacji poprzez wdrażanie innowacji i zarządzanie procesami projektowymi. Zajmuje się wypracowywaniem nowych kierunków rozwoju firmy, analizą konkurencji, współtworzeniem innowacji, przygotowywaniem planów wdrożenia nowych rozwiązań i ich implementacją. Specjalizuje się w pozycjonowaniu rynkowym, poszukiwaniu nowych rynków i identyfikowaniu luk oraz analizą i rozwojem zachowań przedsiębiorczych w organizacjach.

Przypominamy, że na Galę obowiązują zapisy. Wystarczy pobrać bezpłatny bilet:

Udział w gali jest bezpłatny.

Skip to content