Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Europejski Kongres Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION

Z wielką przyjemnością zapraszam Was do udziału w Europejskim Kongresie Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION, który odbędzie się w dniach 3-4 czerwca br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Kongres organizowany jest przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach i stanowi nową, znaczącą pozycję w kalendarzu wydarzeń związanych z sektorem przemysłowym i energetycznym. Jeśli interesuje Cię tematyka transformacji przemysłowej i energetycznej, to nie może Cię u nas zabraknąć!

Naszym celem jest stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń oraz postulatów, która umożliwi polskim i europejskim decydentom dyskusję na temat kierunków i zasad transformacji europejskiego sektora przemysłowego i energetycznego. W ramach kongresu poruszymy tematy kluczowych trendów kształtujących przyszłość tych branż oraz wypracowania najlepszych praktyk dostosowania ich do globalnych wyzwań klimatycznych i nowych technologii. Zależy nam na przystosowaniu przemysłu i energetyki do realizacji celów zrównoważonego rozwoju, uwzględniając wymogi ekologiczne, rozwój ekonomiczny i społeczny.

Wśród uczestników kongresu znajdą się:

  • przedstawiciele Rządu RP, posłowie i senatorzy,
  • przedstawiciele instytucji centralnych związanych z sektorem przemysłowym i energetycznym,
  • władze samorządowe,
  • zarządzający kluczowymi przedsiębiorstwami z sektora przemysłowego i energetycznego,
  • przedstawiciele uczelni wyższych,
  • dziennikarze branżowych czasopism,
  • osoby zainteresowane tematyką transformacji przemysłowej i energetycznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału i dyskusji, zarówno przedstawicieli dużych firm, jak i małych i średnich przedsiębiorstw współpracujących z sektorem przemysłowym i energetycznym, organizacji pozarządowych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych poruszaną tematyką.

Skip to content