Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Connect & Scale up | NAUKA, INNOWACJE, STARTUPY

Zapraszamy na SPOTKANIE INNOWATORÓW w ramach inicjatywy PARP Connect & Scale up – poświęcone w całości otwartym innowacjom, podczas którego liderzy innowacji podzielą się doświadczeniem i dobrymi praktykami. Wydarzenie jest realizowana przy udziale środków Funduszy Europejskich.

Temat przewodni spotkania: NAUKA, INNOWACJE, STARTUPY
Czyli to w jaki sposób młode, odważne, skalowane przedsiębiorstwa mogą powstawać jako echo działalności podstawowej prowadzonej przez uczelnie. Także o tym w jaki sposób uczelnie dzięki akumulowanym zasobom i prowadzonej działalności mogą stawać się aktywnym dostawcą innowacji docenianych przez rynek. Także o tym, w jaki sposób fundusze inwestycyjne mogą odnajdywać na uczelniach interesujące firmy, które do nabrania maksymalnej prędkości potrzebują zastrzyku gotówki. Przede wszystkim o tym, jak mądrze budować uczelniane środowisko współpracy na rzecz innowacji, aby stymulowało do wzrostu wszystkie podmioty, które go aktywnie współtworzą.

#OpenInnovation #CrossIndustry #Uczelnie #Nauka #Startupy #Strategia #Kultura #Motywacje #Procesy #Procedury #Mechanizmy #Współpraca #Przedsiębiorczość #Przyszłość #Ewolucja #Rewolucja
PARP Connect & Scale up to przestrzeń, gdzie łączymy innowatorów na wspólnych spotkaniach i warsztatach, których celem jest budowa efektywnego rynku innowacji.


Kiedy? 17/11/2020, 9:50

Gdzie? Online

Agenda?

09:50 – 10:00 | Rejestracja uczestników (wirtualna poczekalnia)10:00 – 10:10 | Intro: wprowadzenie do tematu spotkania

10:10 – 12:10 | Prelekcje eksperckie

Blok 1: Dlaczego kochamy naukowców ale nie zawsze możemy im pomóc?

Blok 2: Uczelnia, naukowiec, startup, inwestor – szeroki ekosystem dla innowacji

Blok 3: Uczelnie, jako źródło nieustających inspiracji i innowacji

Szczegółowe informacje oraz bilet na wydarzenie na https://hopin.com/events/nauka_innowacje_startupy

Skip to content