Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Wrzesień w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości przygotował na wrzesień kolejną serię konsultacji i porad dla przedsiębiorców i planujących pierwsze kroki w biznesie.We wrześniu czekają bezpłatne konsultacje marketingowe, biznesowe, księgowe i prawne. Zaplanowano również spotkania z cyklu „Biznes chillout” i „Coworkingowy czwartek”. Zapisy na stronie www.inkubator-dabrowa.pl/#events. Liczba miejsc ograniczona.

DIP powstał w sierpniu 2018r. z inicjatywy miasta i działa przy jego wsparciu. Planującym działalność gospodarczą i świeżo upieczonym biznesmenom oferuje m.in. bezpłatne szkolenia, porady i miejsce do pracy. Mieści się przy ul. 3-go Maja 22. Inkubator tętni życiem, a w czasie pierwszego roku funkcjonowania z jego oferty skorzystało ponad 400 osób myślących o rozpoczęciu przygody z biznesem i tych, którzy od niedawna prowadzą firmę. Odbyło się tam wiele spotkań, 47 szkoleń i przez 232 godziny udzielano konsultacji prawnych, księgowych czy marketingowych.

DIP wspólnie z Urzędem Miejskim przeprowadził również dwie edycje konkursu „Lokal na start”. W jego ramach, początkujący dąbrowscy przedsiębiorcy starali się o wynajęcie miejsca na siedzibę na atrakcyjnych warunkach, z niewysokim kosztem najmu.

 

Skip to content