Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

W Fabryce o eksporcie

27 kwietnia w Fabryce Pełnej Życia odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców zainteresowanych wejściem na rynki zagraniczne. Udział bezpłatny, zapisy trwają.

Czy moja firma jest gotowa na eksport? Jakimi zasobami trzeba dysponować, żeby wejść na rynki zagraniczne? Jaka wiedza na temat eksportu jest potrzebna? Na te i inne pytania odpowie przedstawiciel Funduszy Górnośląskiego S.A. Spotkanie „Śniadanie z eksportem”, skierowane do małych i średnich firm, będzie dobrą okazją, żeby dowiedzieć się m.in.:

  • od czeka zacząć działalność eksportową
  • jak przeanalizować szanse i zagrożenia z tym związane
  • jakie są bariery wejścia na rynki zagraniczne
  • skąd czerpać informacje o działalności poza krajem
  • z jakich form wsparcia można skorzystać

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 27 kwietnia, w Fabryce Pełnej Życia (ul. Kościuszki 3, Dąbrowa Górnicza). Początek o godz.10. Udział bezpłatny, rejestracja na stronie app.evenea.pl Liczba miejsc ograniczona.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Fabryka Pełna Życia jest największym przedsięwzięciem rewitalizacyjnym w Dąbrowie Górniczej. Jego celem jest metamorfoza śródmieścia, której motor napędowy stanowi zagospodarowanie terenu po zakładzie Defum. Obszar ma zmienić się w miejsce tętniące życiem, pełne zieleni, połączone z rejonem dworca kolejowego i Pałacem Kultury Zagłębia. Jego wielkim potencjałem, oprócz położenia w centrum miasta, są dawne hale fabryczne, które mogą zmienić swój dotychczasowy charakter na lokalizację dla gastronomii, rekreacji, wydarzeń kulturalnych czy prowadzenia biznesu. Całość ma uzupełniać zabudowa mieszkaniowa. Więcej informacji na stronie fabrykapelnazycia.eu

Skip to content