Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Jak promować firmę poprzez wideo. Tego dowiesz się na biznesowym spotkaniu

25 kwietnia Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości organizuje kolejne spotkanie z serii Biznes Mixer. Tym razem poświęcone będzie promocji firm poprzez filmy w social mediach.

Bezpłatne szkolenie „Jak skutecznie promować swoją firmę poprzez wideo w social mediach?” to propozycja dla właścicieli firm i pracowników działów marketingu.

Udział w nim to możliwość, żeby dowiedzieć się m.in.:

  • Co firma/marka może pokazać za pomocą wideo?
  • Jak kreować ciekawy kontent, by zyskać nowych obserwatorów?
  • Czy smartfon wystarczy do tworzenia jakościowych treści?
  • Jak przygotować się do nagrywek?
  • Ile powinno trwać dobre wideo
  • Gdzie wrzucać materiał: YT, FB, IG, a może LinkedIn?

Wydarzenia z cyklu Biznes Mixer to również okazja do spotkania przedstawicieli różnych branż, rozmów i nawiązania kontaktów, które mogą przerodzić się w owocne relacje biznesowe.

Biznes Mixer i szkolenie odbędzie się 25 kwietnia, w godz.17-19, w siedzibie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (ul. 3 Maja 22). Udział bezpłatny. Zapisy na stronie app.evenea.pl/event/wideosocialmedia2023/

Szkolenie poprowadzi Paweł Kłoda – dziennikarz, montażysta, właściciel firmy CollectiveMedia.pl, autor bloga rozmowydokawy.pl, współtwórca agencji Social Media Start. Od kilku lat pomaga firmom i markom osobistym skutecznie prezentować się w internecie poprzez wideo.

Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Dąbrowa Górnicza.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości działa od 2019 r., z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. Inkubator udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 785 656 419. Inkubator działa od 2019 r., Jest współorganizatorem programów i konkursów: „Model biznesowy dla Dąbrowy”, a także „Lokal na start”.

Więcej informacji o działaniach prowadzonych przez DIP na stronie inkubator-dabrowa.pl i facebook.com/Dabrowski.Inkubator.Przedsiebiorczosci

Skip to content