Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń. Dawka nowej wiedzy i kompetencji

5 lutego rozpocznie się Tydzień Bezpłatnych Szkoleń, organizowany przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej. W jego trakcie można zdobyć cenną wiedzę z wielu dziedzin. Zapisy trwają.

Kolejna odsłona Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń potrwa od 5 do 11 lutego. Zajęcia prowadzone będą stacjonarnie oraz online. Na uczestników czekają zagadnienia dotyczące m.in. zarządzania, prawa, psychologii czy pedagogiki.

Jak globalizacja wpływa na przyszłość polskiej gospodarki? Jak rozwinięta inteligencja emocjonalna poprawia nasze funkcjonowanie? W jaki sposób możemy skutecznie wpływać na zachowanie współpracowników? Jak mikroodżywianie może wzmocnić nasze zdrowie i skórę? Jakie są najnowsze trendy w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej? Czy naszą odporność psychiczną można budować? Co nas czeka (i nasze finanse) w Nowym Ładzie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poszukają eksperci, występujący w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB.  

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie wsb.edu.pl/tydzien-bezplatnych-szkolen-luty-2022 Liczba miejsc ograniczona. Po szkoleniach uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń jest cyklicznym wydarzeniem, organizowanym od kilku lat przez dąbrowską uczelnię. To dobra okazja, żeby zdobyć nową wiedzę, podwyższyć swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe.

Skip to content