Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Czekają wykłady, warsztaty i konsultacje

Od 8 do 12 listopada potrwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W jego ramach przygotowano m.in. bezpłatne szkolenia, spotkania i konsultacje dla prowadzących działalność gospodarczą i zainteresowanych biznesem. W programie są również propozycje dla uczniów, a także kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży.

W tym roku wydarzenia odbędą się pod hasłem „Biznes jutra”. Po poprzedniej edycji, której przebieg i tematyka zdominowały kwestie związane z pandemią i jej wpływem na gospodarkę, w tym roku dyskusja skupi się na tym, co dalej.

Koronawirus zmienił zasady rynkowej gry, a z jego konsekwencjami będziemy mieć do czynienia jeszcze długo. Przedsiębiorcy muszą nie tylko odpowiadać na te zmiany, ale przede wszystkim kreować nowe rozwiązania. Jakie trendy będą nam towarzyszyć? Jakie akcenty będą dominowały w biznesie jutra? Wyzwaniem są m.in. zmiany w sposobie organizacji pracy, w tym przede wszystkim coraz powszechniejsza możliwość wykonywania zadań zdalnie. O tym wszystkim będzie można porozmawiać podczas tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Dąbrowska odsłona Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, oprócz głównych wydarzeń, obejmuje również blok konsultacji online i cykl dla młodzieży „Biznes przy tablicy”. Szczegółowy program na stronie www.dabrowa-gornicza.com/stp2021

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący rozwój, aktywność i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu m.in. zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, a także budowania własnej marki.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej odbędzie się pod honorowym patronatem Marcina Bazylaka, prezydenta miasta. Głównym organizatorem jest Urząd Miejski.

Szczegółowy program Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej na stronie www.dabrowa-gornicza.com/stp2021

Wydarzenia Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2021 w Dąbrowie Górniczej

 

Skip to content