Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Jak z sukcesem zarządzać i rozwijać sklep internetowy?

9 listopada o godzinie 9:00 zapraszamy na praktyczne warsztaty przeznaczone dla początkujących sprzedawców oraz firm, które uruchomiły sprzedaż w e-commerce i chcą zwiększać wolumen sprzedaży. Podczas szkolenia zostaną poruszone wszystkie niezbędne elementy, które musi posiadać poprawnie ułożony e-commerce. Skupimy się również na procesie generowania sprzedaży, marketingu oraz procesie logistycznym, który odpowiada za finalne zadowolenie klienta. Pracujemy na konkretach, abyś po szkoleniu wrócił(a) do domu z wiedzą, która pomoże Ci wprowadzić zmiany w swoim sklepie internetowym. Dowiesz się również, jakich narzędzi potrzebujesz oraz jak ich używać lub w jaki sposób rozumieć dane, które generują. To pozwoli Ci lepiej oceniać i kontrolować agencję, która prowadzi działania dla Twojego biznesu.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA SZKOLENIE

Prowadzący:  Grzegorz Sadłoń –  ekspert specjalizujący się w budowie strategii sprzedażowych dla marek i sklepów internetowych, optymalizacji projektów e-commerce, procesów logistycznych oraz działań on-line marketingowych. Związany z rynkiem e-commerce i nowymi technologiami od ponad 12 lat. Zdobywał praktyczne doświadczenie w pracy dla największych software house’ów i agencji w Polsce. Budował sklepy dla marek takich jak Big Star, Monnari, 5-10-15, New Balance, Dalia, Bielenda, 8a i in. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń i konsultacji w obszarach e-commerce. Prezes zarządu Mindpack.pl oraz agencji doradczej Mindlow.pl.

Skip to content