Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Organizacja pracy w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Wasz stan zdrowia i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. W związku z ostatnimi wydarzeniami oraz zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego podjęliśmy kilka decyzji organizujących pracę bieżącą w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

W tym tygodniu DIP dyżuruje w standardowych godzinach, które znajdziecie m.in. na naszej stronie www. Zachęcamy jednak do korzystania z infolinii DIP dla MŚP, zastępującej Wasze osobiste wizyty u nas w biurze. Dyżur Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości pod numerem telefonu 533 322 578 jest prowadzony w następujących porach:

Poniedziałek 15-19
Wtorek 8-13
Środa 8-13
Czwartek 15-19
Piątek 8-10

Udzielamy informacji odnośnie konkursów dla przedsiębiorców (Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego oraz Model Biznesowy dla Dąbrowy), programu Lokal na Start, bezpłatnych konsultacji ze specjalistami (prawnych, biznesowych, księgowych, marketingowych i sprzedażowych), możliwości korzystania z bezpłatnej strefy coworkingowej oraz wydarzeń organizowanych comiesięcznie przez DIP.

Nadal prowadzimy konsultacje ze specjalistami (prawne, księgowe, marketingowe, biznesowe, sprzedażowe) z tym, że w trybie zdalnym – online lub telefonicznie. Na bieżąco kontaktujemy się z osobami zapisanymi na kolejne dni i umożliwiamy przeprowadzenie doradztwa zdalnego.

Nasze najbliższe wydarzenie Biznes Chillout vol.12 – inspirujemy biznesowo – live stream zostanie przeprowadzone w formie live streamu dostępnego dla każdego!
Prowadzący oraz Gość połączą się ze sobą i przeprowadzą Chillout w formie transmisji na żywo, gdzie widzowie będą mogli zadawać pytania. Bądźcie z nami!

Strefa coworkingowa nadal działa ale za zachowaniem zasady, że mogą aktualnie w niej przebywać wyłącznie osoby posiadające u nas biurko na stałe!

Dziękujemy za wyrozumiałość
Zespół Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Skip to content