Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Międzynarodowe Spotkania B2B w ramach 16. Targów Wynalazków i Innowacji INTARG

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. w Katowicach, zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w

Międzynarodowych Spotkaniach Kooperacyjnych INTARG 2023®

24 – 25 maja 2023 Katowice

Spotkania B2B odbędą się w ramach 16. Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2023 ze specjalną strefą INTARG® EKO (zielone technologie w energetyce, przemyśle, transporcie i życiu codziennym). Proponujemy udział zarówno w spotkaniach stacjonarnych podczas Targów, jak również w spotkaniach online.

Tegoroczne targi wynalazczości nakierowane są na prezentację innowacyjnych rozwiązań w następujących sektorach: Przemysł; Ochrona Środowiska i Transformacja Energetyczna; Chemia; Biotechnologie; Nanotechnologie; Zdrowie i Medycyna; Społeczne Innowacje; Bezpieczeństwo i Ochrona; Transport i Logistyka; IT; Rozwiązania w życiu codziennym; Przemysł spożywczy; Design; Usługi; Consulting.

Spotkania B2B są okazją do znalezienia rzetelnych partnerów pośród wynalazców, innowatorów, przedsiębiorców, start-upów, inwestorów, klastrów, uczelni i instytucji wspierających rozwój i wynalazczość, z kraju i ze świata, a tym samym wzmocnienia relacji biznesowych oraz wdrażania nowych rozwiązań i wynalazków w biznesie.

UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH B2B JEST NIEODPŁATNE.

Zapraszamy przedsiębiorców do rejestracji na stronie: https://intarg2023.b2match.io/

Miejsce:  Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1, Katowice.

IM WCZEŚNIEJ ZAŁOŻĄ PAŃSTWO PROFIL SWOJEJ FIRMY, TYM DŁUŻEJ BĘDZIE ON PROMOWANY!

Organizatorzy zapewniają wszelką pomoc techniczną związaną z rejestracją na giełdę, tworzeniem profilu, terminarzem spotkań w trakcie trwania giełdy oraz z uzyskaniem dodatkowych informacji biznesowych po zakończeniu giełdy.

Zachęcamy do przejrzenia listy nadchodzących giełd kooperacyjnych organizowanych przez sieć EEN  TUTAJ

 

Skip to content