Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Międzynarodowe Spotkania B2B w ramach 16. Targów Wynalazków i Innowacji INTARG

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. w Katowicach, zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w

Międzynarodowych Spotkaniach Kooperacyjnych INTARG 2023®

24 – 25 maja 2023 Katowice

Spotkania B2B odbędą się w ramach 16. Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2023 ze specjalną strefą INTARG® EKO (zielone technologie w energetyce, przemyśle, transporcie i życiu codziennym). Proponujemy udział zarówno w spotkaniach stacjonarnych podczas Targów, jak również w spotkaniach online.

Tegoroczne targi wynalazczości nakierowane są na prezentację innowacyjnych rozwiązań w następujących sektorach: Przemysł; Ochrona Środowiska i Transformacja Energetyczna; Chemia; Biotechnologie; Nanotechnologie; Zdrowie i Medycyna; Społeczne Innowacje; Bezpieczeństwo i Ochrona; Transport i Logistyka; IT; Rozwiązania w życiu codziennym; Przemysł spożywczy; Design; Usługi; Consulting.

Spotkania B2B są okazją do znalezienia rzetelnych partnerów pośród wynalazców, innowatorów, przedsiębiorców, start-upów, inwestorów, klastrów, uczelni i instytucji wspierających rozwój i wynalazczość, z kraju i ze świata, a tym samym wzmocnienia relacji biznesowych oraz wdrażania nowych rozwiązań i wynalazków w biznesie.

UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH B2B JEST NIEODPŁATNE.

Zapraszamy przedsiębiorców do rejestracji na stronie: https://intarg2023.b2match.io/

Miejsce:  Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1, Katowice.

IM WCZEŚNIEJ ZAŁOŻĄ PAŃSTWO PROFIL SWOJEJ FIRMY, TYM DŁUŻEJ BĘDZIE ON PROMOWANY!

Organizatorzy zapewniają wszelką pomoc techniczną związaną z rejestracją na giełdę, tworzeniem profilu, terminarzem spotkań w trakcie trwania giełdy oraz z uzyskaniem dodatkowych informacji biznesowych po zakończeniu giełdy.

Zachęcamy do przejrzenia listy nadchodzących giełd kooperacyjnych organizowanych przez sieć EEN  TUTAJ

 

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.

Skip to content