Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Internetowe Rewolucje w DIP!

Dąbrowski Inkubator zaprasza na REWOLUCJE!

A dokładniej… Internetowe rewolucje z Google!

Już 23.10 zapraszamy na bezpłatne szkolenie, na którym dowiecie się jak usprawnić działanie swojej firmy w Internecie, jak korzystać z narzędzi dostępnych w sieci? To szkolenie z pewnością dostarczy Wam wiedzy, jak zwiększyć efektywność swoich działań. Partnerem merytorycznym jest firma Google.

Kto poprowadzi szkolenie?

Kamil Hatko – doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje, gdzie udzielił pomocy już ponad 300 osobom w ramach indywidualnych konsultacji z obszaru marketingu internetowego i obecności firmy w sieci. Poza indywidualnym wsparciem jest również ambasadorem projektu Google Growth Engine, prowadząc wykłady oraz nawiązując współpracę z instytucjami i organizacjami wspierającymi przedsiębiorczość. Do tematu marketingu internetowego podchodzi z pasją i szeroką perspektywą patrzenia na biznes przez pryzmat wielu narzędzi marketingowych połączonych w kolektyw, które to wartości budują jego firmę Spectrum Marketing.

Szkolenie jest darmowe, obowiązują zapisy.

https://dip-internetowe-rewolucje.evenea.pl/

Skip to content