Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Zapraszamy na spotkanie – Biznes Mixer 25.10.2018 r. o godzinie 18:00!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie i tym razem!

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 już 25 października. Spotkamy się w Dąbrowski Inkubatorze Przedsiębiorczości (ul. 3 maja 22, Dąbrowa Górnicza, 2 piętro). Na pewno nas znajdziecie!

W programie spotkania:

– wystąpienie Małgorzaty Binias-Wilgi „Jak pogodzić prowadzenie biznesu z byciem mamą?”

– wprowadzenie do networkingu – czyli jak skutecznie nawiązywać relacje biznesowe,

– networking – czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Dla uczestników spotkania przewidujemy kawę i herbatę oraz coś słodkiego do przekąszenia. Pamiętajcie by zabrać ze sobą wizytówki. Z pewnością się przydadzą przy nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj:  https://biznes-mixer-vol4.evenea.pl/

* Małgorzata Binias-Wilga  – akredytowany coach PCC ICF, psycholog, przedsiębiorca, autorka projektu: Mama wraca do gry, mama dwóch synów. Wspiera Kobiety w tworzeniu życia zawodowego, którego pragną, z pewnością siebie, której potrzebują. Łączy pasję do coachingu z prowadzeniem własnego biznesu, pracuje z Klientami indywidualnymi i z zespołami, a także jest nauczycielem i superwizorem coachingu.

Skip to content