Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Chcesz poprawić swój biznes? Idź na szkolenia

 

Pod koniec miesiąca odbędą się dwa bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców. To ciekawa propozycja dla tych, którzy szukają skutecznych sposobów na dotarcie do klientów i przekonanie ich do swojej oferty.

Organizatorem szkoleń jest Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Odbędą się w jego siedzibie, czyli w wyremontowanych wnętrzach dworca kolejowego (ul. Kolejowa 3). Wydarzenia współfinansowane są ze środków miasta Dąbrowa Górnicza.

  • 25 czerwca to dzień szkolenia „Jak sprzedawać, żeby inni chcieli kupować”. Udział w nim pomoże lepiej zrozumieć zachowania, potrzeby i motywacje klientów. Podpowie też, jak budować ich zaufanie i relacje z nimi. Swoją wiedzą z uczestnikami podzieli się prowadząca, Anna Armata Hauke – praktyk sprzedaży z ponad 20-letnim doświadczeniem w obsłudze klienta, głównie w branży IT. Odnajduje się w wielu obszarach. Pasjonuje się psychologią i coachingiem. Radzi zamiast sprzedawać i słucha zamiast mówić. Niektórzy twierdzą, że marketing ma we krwi, a inteligencja emocjonalna to coś, z czym się urodziła.
  • Na 26 czerwca zaplanowano szkolenie „Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali”. To propozycja dla tych, którzy chcą odkryć, jak tworzyć i dzielić się opowieściami, które naturalnie prowadzą do zwiększenia sprzedaży i lojalności klientów. W temat wprowadzą trenerki: Justyna Łapaj – Kucharska – wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w marketingu i komunikacji, by nauczyć uczestników, jak kluczowe są punkty zwrotne w narracji i jak je efektywnie wykorzystywać; Aneta Stępnik – specjalistka od brandingu i wizerunku osobistego. Pokaże, jak odpowiedni ubiór i prezentacja mogą wzmacniać przekaz historii, wpływając na percepcję marki i jej profesjonalizm.
Skip to content