Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Biznes Chillout vol.9 – networking w Fittznerze

Ponieważ są wakacje, to i formuła wakacyjna. Lipcowy Biznes Chillout odbędzie się na terenie Fabryki Pełnej Życia w Fittznerze. Naszym Gościem będzie Katarzyna Pawłowska – właścicielka firmy wynajmującej kampery!

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.

Startujemy o 18:00 już 18 lipca 2019 r. Spotkamy się w Fittznerze – na terenie Fabryki Pełnej Życia. Na pewno nas znajdziecie!

Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię dąbrowskiego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem naszym gościem będzie Katarzyna Pawłowska.

Katarzyna Pawłowska z wykształcenia filolog języka polskiego, z zawodu marketingowiec, z pasji właścicielka wypożyczalni przyczep kempingowych. Od 2010 roku każdą wolną chwilę z rodziną i przyjaciółmi spędza na podróżach z przyczepą. Od 2016 roku pasję postanowiła przekuć w biznes. Karawaning to jej wielka miłość, a firma All For Camp jest jej owocem. Porozmawiamy o tej drodze biznesowej!

Druga część spotkania to networking. Całość utrzymana jest w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy czymś pysznym!

Szczegóły wydarzenia znajdziesz na naszym Facebooku oraz stronie www.inkubator-dabrowa.pl w zakładce Wydarzenia.

 

Skip to content