Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Biznes Chillout vol. 10

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania. Spotkanie odbędzie się 19 września 2019 r. w Mag Caffe w Dąbrowie Górniczej przy ul. 3 Maja 4/12.

Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię dąbrowskiego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem naszym gościem będzie Anna Urbańska z Annanas Studio Kreatywne.

Anna Urbańska jest założycielką Annanas Studio Kreatywne, w którym łączy pasję do grafiki i fotografii z zawodem architekta, podczas kompleksowego projektowania wizerunków firm, od logotypu, aż po wnętrza. Od początku wspiera działania krzewienia przedsiębiorczości na terenie miasta. Od dwóch lat wciela się również w rolę Mentora w programie Fabryka Kreatywnego Biznesu organizowanego przez Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej.
Podczas spotkania wprowadzi Was w świat soczystych Annanasów z branży architektury, wnętrz i brandingu. Uchyli rąbka tajemnicy z annanasowego procesu kreacji, z którego stworzyli soczystą sztukę, która finalnie przynosi uśmiech tak jasny jak miąższ Annanasa.

Druga część spotkania, to networking. Całość utrzymana jest w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy czymś pysznym!

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciele Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Spotkania Biznes Chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza. Dziękujemy!

Skip to content