Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Stalprofil

Stalprofil

STALPROFIL SA od swojego powstania, tj. od 1988 r., związany jest z branżą hutniczą. Obecnie jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Solidna, uznana marka sprawia, że STALPROFIL jest cenionym partnerem handlowym dla odbiorców w Polsce i na świecie.

Swoją działalność STALPROFIL realizuje poprzez dwa składy handlowe, należące do największych w Polsce, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej i Katowicach. Ich lokalizacja po północnej i południowej stronie aglomeracji śląsko-dąbrowskiej jest niewątpliwym atutem, który od strony logistyki ułatwia kontakty z kontrahentami. Wysokie nakłady inwestycyjne poczynione w latach wcześniejszych zwiększyły ich przepustowość, kompleksowość obsługi klientów oraz zapewniły wysoką jakość usług opartą o standardy normy ISO 9001:2008. Bogaty asortyment wyrobów hutniczych oraz zwiększające wartość dodaną usługi wstępnej obróbki wyrobów hutniczych są dla spółki istotnym źródłem przewagi konkurencyjnej.

STALPROFIL od 2000 r. notowany jest na GPW w Warszawie. Działalność spółki charakteryzuje się wysoką efektywnością funkcjonowania. Dzięki budzącej zaufanie marce STALPROFIL od wielu lat utrzymuje silną pozycję na rynkach zagranicznych. Jakość marki STALPROFIL SA od wielu lat znajduje potwierdzenie w ogólnopolskich konkursach i rankingach.

Realizując strategię dywersyfikacji działalności STALPROFIL rozpoczął budowę Grupy Kapitałowej STALPROFIL SA. W 2005 r. przejęty został IZOSTAL – producent izolacji antykorozyjnych, a w 2006 r. ZRUG Zabrze, generalny wykonawca gazowych rurociągów przesyłowych, który m.in. wykorzystuje rury produkowane w Izostalu. W 2008 r. Grupa Kapitałowa Stalprofil SA powiększyła się o firmę KOLB – producenta konstrukcji stalowych.

Solidna, uznana marka sprawia, że Stalprofil jest cenionym partnerem handlowym dla odbiorców w Polsce i na świecie. Spółka od wielu lat utrzymuje silną pozycję na zagranicznych rynkach wyrobów hutniczych, w tym na wymagających rynkach zachodnich. Jakość marki Stalprofil S.A. od wielu lat znajduje potwierdzenie również w ogólnopolskich konkursach i rankingach. Do najważniejszych wyróżnień uzyskanych w ostatnich latach można zaliczyć Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu, certyfikaty „Solidna Firma”, „Przedsiębiorstwo Fair Play” i „Firma Przyjazna Klientowi”, „Certyfikat Marki Firmowej”, tytuł Lidera Eksportu, a także nagrodę „Byka i niedźwiedzia” dla najlepiej zarządzanej spółki giełdowej.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej spółki pod adresem:
www.stalprofil.com.pl

Informacje o projekcie

Kategoria:
Skip to content