Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

SpertoLone

SpertoLone

StartUp SpertoLone zajmuje się znajdowaniem, projektowaniem oraz wytwarzaniem wszelkiego rodzaju elementów wystroju wnętrza naszego domu. Nasze produkty charakteryzują się innowacyjnym połączeniem drewna ze stalą; dzięki czemu otrzymujemy dotąd niespotykany efekt

Co to jest SpertoLone?

​Z jednej strony można stwierdzić, że jest to chwytliwa nazwa, łatwo zapisująca się w pamięci, lecz…

​SpertoLone jest to kontaminacja dwóch słów, Sperto oraz Lone, te dwa słowa opisują pokrótce moje życie.

Sperto– z języka esperanto oznacza doświadczenie

Lone- z języka angielskiego oznacza samotność

Tak więc wiadomo, że wiele nauczyłem się sam, lecz jestem otwarty na nowe nauki.

​Kim wg jestem?

​Od najmłodszych lat miałem zajawkę do majsterkowania oraz tworzenia czegoś z niczego, często w niekonwencjonalny sposób. Nigdy nie byłem typem człowieka, który idzie w ślady innych ludzi ani nie podążałem za trendami, zawsze chciałem abym moje otoczenie się wyróżniało i było inne, dostosowane do mojego indywidualizmu. Łącząc te wszystkie cechy, nauki które odebrałem oraz upodobanie w pięknie drewna zacząłem tworzyć rzeczy nowe, niespotykane, oryginalne tak aby każdy mógł odnaleźć coś, co odzwierciedla jego własne Ja.

​A co dokładnie tworzę?

​Wszystko zaczęło się od aranżacji wnętrza mojego własnego pokoju, tworząc łóżko z palet, szafę ze ścianką z płyty OSB, biurko z wykorzystaniem Płytek kolczastych stosowanych w wiązarach dachowych, w tej chwili tworzę ozdoby z drewna litego, klejonego, sklejki oraz  elementy w których łączę drewno ze stalą nierdzewną.

Chcesz wiedzieć więcej o mnie?

​Zajrzyj na mojego bloga, w którym daje ciekawe informacje o mnie oraz ciekawe historyjki.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej firmy pod adresem: www.spertolone.pl

Kontakt i dane firmy

SpertoLone
Kamil Hewig
ul. Wolności 19a
42-283 Boronów

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00): 501053274
Kontakt mailowy: spertolone@gmail.com

Informacje o projekcie

Skip to content