Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Louise Institut Hair & Beauty

Louise Institut Hair & Beauty

Podążania za swoimi marzeniami. Bezkompromisowej realizacji planów i marzeń. Z oczami skierowanymi na nowe, które było we mnie od zawsze – z pragnieniem stworzenia gabinetu, który w sposób kompleksowy będzie zajmował się defektami estetycznymi i problemami skóry. Wiązało się to ze zdobyciem ogromnej ilości wiedzy, a później przekuciem jej w praktykę. Balansowaniem między życiem zawodowym, a prywatnym, między zdobywaniem doświadczenia, a słuchaniem i obserwacją, między tworzeniem, a podążaniem, za tym co zostało stworzone. Rozwijać Kosmetologię, zmieniać jej postrzeganie, z branży intratnej na skierowaną wokół kompleksowego rozwiązywania problemów skóry i dbanie o zdrowie człowieka. Louise Institut , to przede wszystkim Pacjenci, którzy są ze mną – Wasze problemy, wspólne rozwiązania, uśmiech i relacja, na co dzień. Bliskość i zrozumienie.
To ogromne szczęście tworzyć Louise dla Was. Wiem, jak bardzo wspaniałymi Osobami jesteście – jak wiele ode mnie wymagacie, ale i jednocześnie jak wiele potraficie od siebie dać. Współpracownicy to specjaliści, na których zawszę mogę liczyć, którzy są ze mną i wspólnie tworzymy Louise Institut Rodzina, dom, praca, pasja – Muszę przyznać, ze mam ogromne szczęście mieć wszystko co kocham wokół siebie. Jeśli mnie znasz, wiesz jak wiele mnie to kosztowało. To wszystko było wędrówką pod prąd, ale ona była i jest tego warta. I dzisiaj patrząc na swoje logo jestem dumna.

Dziękuje Kochani. MONIKA JANOWIEC

Proponowane ulgi:
10% zniżki od cennika.

Siedziba firmy:
ul. Majakowskiego 44,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: 502 788 731

Adres strony www: https://www.louiseinstitut.pl/

Adres email: louise.institut@adres.pl

Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologi estetycznej hialuronoplastyki , laseroterapii, modelowania sylwetki, makijażu permanentnego.

Informacje o projekcie

Kategoria:
Skip to content