Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

KOMART Barbara Badura

KOMART Barbara Badura

Stworzenie marki nie kończy się na zrobieniu logotypu. Zaczynamy od poznania Ciebie, Twoich oczekiwań , gustu i wspólnie wypracowujemy identyfikację wizualną, która spełni wszystkie założenia.

Z nami Twoje działania na wszystkich płaszczyznach marketingu będą spójne i dopasowane do grupy docelowej. Dołącz do innych naszych Klientów, z którymi tworzymy marki zapadające w pamięć.

Proponowane ulgi:
– 10 % rabatu na usługi związane z dostarczeniem fizycznych materiałów.
– 20 % rabatu na usługi projektowe i programistyczne (w tym w szczególności projekty graficzne, strony internetowe, budowanie strategii wizerunkowej).

Pakiet Młodego przedsiębiorcy:
– stworzenie logotypu
– 3 dowolnych projektów graficznych gotowych do wydruku(wizytówka, papier firmowy, ulotka, plakat, baner, szyld)
– 2x1h konsultacji ze strategii budowania marki
W cenie 600 zł netto.

Partner zobowiązuje się do udzielenia ww. ulg w następujących punktach prowadzenia działalności:
– 41-200 Sosnowiec, ul. Targowa 8
– Każde dowolne w regionie miasta Dąbrowa Górnicza po wcześniejszym umówieniu.

Siedziba firmy:
ul. Targowa 8,
41-200 Sosnowiec

Telefon: 690-348-157

Adres strony www: http://www.komart.info

Adres email: biuro@komart.info

Opis działalności partnera:

Agencja Reklamowa Komart zajmuje się realizacją na potrzeby klientów projektów graficznych, obsługą kanałów social media, tworzeniem stron www i sklepów internetowych, fotografią reklamową, budowaniem strategii wizerunkowej i komunikacyjnej z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Duże doświadczenie i kompleksowe podejście do realizacji sprawia, że pod względem potrzeb marketingowych klient może być w pełni obsłużony przez jeden zespół specjalistów.

Informacje o projekcie

Kategoria:
Skip to content