Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

.gold studio Rafał Daniecki- foto/wideo/digital

.gold studio Rafał Daniecki- foto/wideo/digital

Marka .gold studio to agencja marketingowa oraz profesjonalne studio fotograficzne i wideo w samym centrum Dąbrowy Górniczej.

Nasza marka .gold studio powstała z myślą o najbardziej wymagających Klientach, dla których realizujemy kompleksowe kampanie promocyjne oraz długofalowe doradztwo w biznesie począwszy od pomysłu na sesję zdjęciową, przez strategię marketingową, aż po nagranie wideo w celu promocji produktów i usług w Internecie.

Poprzez nasze ponad 15-letnie doświadczenie, chcemy budować profesjonalny wizerunek dąbrowskich firm
w Internecie.

Nasze kompetencje:

1. Fotografia – tworzymy portrety biznesowe, które podkreślają wizerunek przedsiębiorców i pracowników. Realizujemy zdjęcia reklamowe i produktowe, dzięki którym wzbudzisz zainteresowanie i zwiększysz sprzedaż w Internecie.

2. Wideo – zajmujemy się wideo marketingiem. Tworzymy filmy reklamowe i promocyjne, które z powodzeniem możesz wykorzystać do promocji marki lub firmy. Nagrywamy kursy online, filmy szkoleniowe i instruktażowe, z którymi będziesz docierać do szerokiego grona odbiorców i przekazywać przydatne informacje.

3. Digital marketing – budujemy wizerunek marek w Internecie. Projektujemy strony WWW będące najlepszą wizytówką. Obsługujemy również  z zakresu pozycjonowania stron oraz tworzenia treści. Dodatkowo prowadzimy kampanie reklamowe w Gogle Ads i Facebook Ads, a także zarządzamy profilami w Social Mediach.

.gold studio Rafał Daniecki

41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Cieplaka 3/5

tel. 507 439 933

email: kontakt@studiogold.pl

strona: http://www.studiogold.pl

 

Informacje o projekcie

Skip to content