Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Drives Change For Better Cities

Drives Change For Better Cities

Za nami kolejne spotkanie Lokalnej Grupy Wsparcia w ramach sieci In4Green projektu URBACT. Tym razem rozmawialiśmy o Targowisku Miejskim, szczególnie wsłuchując się w potrzeby kupców na co dzień prowadzących tam swoją działalność. Zapytaliśmy młodzież o ich spostrzeżenia i wizję przyszłości tego wyjątkowego miejsca. Wspólnie z interesariuszami Lokalnej Grupy zdefiniowaliśmy największe problemy i trudności na drodze przyszłej zmiany, a także rozmawialiśmy o możliwie najlepszych rozwiązaniach, które mogą wpłynąć na rozwój targowiska.

Warsztat poprowadził dla nas Aldo Vargas-Tetmajer – koordynator Krajowego Punktu Kontaktowego URBACT, który od początku projektu wspiera nasze działania i przekazuje nam swoją wiedzę dot. rozwoju miast i polityki miejskiej w UE.

Spotkanie odbyło się w nowej siedzibie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, która okazała się fantastyczną przestrzenią do realizacji spotkań projektowych !

Informacje o projekcie

Kategoria:
Tagi:
Skip to content