Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Zmiany w rozliczaniu składek oraz rozliczaniu dokumentów ubezpieczeniowych w ramach Polskiego Ładu – Webinar

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatny webinar zorganizowany razem z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

„Zmiany w przepisach od 01.01.2022. Zmiany w rozliczaniu składek oraz rozliczaniu dokumentów ubezpieczeniowych w ramach Polskiego Ładu”

Webinar odbędzie się w piątek, 11 lutego o godzinie 17:00 na platformie ZOOM – transmisja na funpage’u Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Poruszane kwestie:

– Realizacja obowiązków związanych z wyliczaniem składki zdrowotnej.
– Realizacja obowiązków związanych z wypełnianiem dokumentów ubezpieczeniowych.
– Realizacja obowiązków związanych z rozliczaniem składki zdrowotnej.

Szkolenie w przystępny sposób poprowadzi specjalista z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Dąbrowie Górniczej – Pani Ewa Pituch

Ze względu na panującą pandemię szkolenie zostanie przeprowadzone w formule online. Po zapisaniu się na szkolenie otrzymacie Państwo link do spotkania na platformie ZOOM. Przed szkoleniem wyślemy smsa z przypomnieniem o wydarzeniu – prosimy o PRAWIDŁOWE uzupełnienie Państwa danych w formularzu zapisu. Prosimy również o punktualne przybycie na wydarzenie.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Bezpłatne bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie: https://app.evenea.pl/event/webinarpolskilad/

 

Skip to content