Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych – Warsztaty „Jak jeść zdrowo i nie zwariować” Psychodietetyka Balansuj

 

Już w najbliższy poniedziałek 21 lutego o godzinie 17:00 spotykamy się w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości na pierwszych w tym roku warsztatach!
Co dla Was przygotowaliśmy? Jak jeść zdrowo i nie zwariować czyli psychodietetyka dla każdego” Warsztaty z Aleksandrą Nakonieczny Psychodietetyka Balansuj
Podczas spotkania znajdziecie między innymi odpowiedzi na pytania:
– czy można schudnąć nie będąc na diecie?
– jak wesprzeć swoją odporność i zregenerować siły po chorobie?
– czy dokładne liczenie kalorii jest niezbędne do utrzymania prawidłowej wagi?
– co zrobić z glutenem, laktozą, mięsem i cukrem?
Aby jednak spojrzeć na to zagadnienie nieco szerzej, z uwzględnieniem psychologicznych mechanizmów zachowań, będzie także o pokusach, nawykach, samoakceptacji, myśleniu „wszystko albo nic” i szukaniu w tym wszystkim zdrowego balansu.
Druga część spotkania to jak zawsze networking czyli nawiązywanie kontaktów biznesowych i dzielenie się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu firmy. Zabierzcie ze sobą wizytówki!
Będzie biznesowo, kobieco i bardzo motywująco! Nie może Cię tam zabraknąć

Link do bezpłatnych zapisów: https://app.evenea.pl/event/zkpbalansuj/

0 lubi

Skip to content