Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych Branżowo

 

28 listopada, we wtorek, zapraszamy Przedsiębiorcze Kobiety ze Śląska i Zagłębia na kolejne spotkanie z cyklu Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych Branżowo!

Kiedy? 28 listopada, wtorek
Godzina? 17:00
Gdzie? Bucket’s Story, Aleja Józefa Piłsudskiego 21a, Dąbrowa Górnicza

Tym razem zapraszamy wszystkie kobiety działające w branży marketingu i reklamy, dlatego jeśli prowadzisz swoją firmę w tej dziedzinie lub interesujesz się tym tematem, to wydarzenie stworzone jest z myślą o Tobie!

Zapraszamy również wszystkie kobiety, które działają w branżach pokrewnych i czują, że mogłyby współpracować z marketingiem i reklamą. Wiedza i doświadczenie są cenne w świecie biznesu, a połączenie różnych branż może prowadzić do sukcesu!

Czego możesz spodziewać się na tym spotkaniu?

  • Okazji do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.
  • Przestrzeni do rozwijania pomysłów na współpracę i projekty międzybranżowe.

Współpraca i wzajemne wsparcie kobiet w biznesie jest kluczem do sukcesu, dlatego to wydarzenie jest doskonałą okazją, by poznać inne przedsiębiorcze kobiety i zbudować wartościowe relacje.

Nie zwlekaj i dołącz do nas na spotkaniu Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych Branżowo. Razem możemy osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy!

Nie zapomnij zabrać ze sobą swoich wizytówek!

Networking to must have dobrze rozwijającej się firmy, bo sukces w biznesie nie zawsze zależy wyłącznie od własnych zasobów i umiejętności 🙂

Nawiązuj kontakty!

Wyjdź przed szereg i zaprezentuj swój biznes innym przedsiębiorczym kobietom!

Daj się poznać i zauważyć!

Aby zarezerwować bezpłatny bilet na spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie wejdź na stronę: https://app.evenea.pl/event/zkplistopad2023/

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

Wszystkie wydarzenia organizowane w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości są współfinansowane ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.

Skip to content