Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

W DIP o dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności

Zastrzyk finansowy na początku działalności gospodarczej to cenne wsparcie dla nowych przedsiębiorców. Taką pomoc oferuje m.in. Powiatowy Urząd Pracy. Więcej o tym, jak ją uzyskać będzie można dowidzieć się 17 kwietnia w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej planuje na czerwiec przyjmowanie wniosków o dofinansowanie kosztów podjęcia działalności gospodarczej. Jednak już teraz można dowiedzieć się więcej o zasadach jego udzielania i dobrze przygotować się do naboru.

17 kwietnia w godz. 16 – 17 w siedzibie DIP (ul. Kolejowa 2, budynek dworca) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy, podczas którego będzie można porozmawiać na temat aktualnych możliwości uzyskania dofinansowania na start.

Wszyscy, którzy planują uruchomić własny biznes i myślą o pozyskaniu na to finansowego wsparcia, powinni wziąć udział w spotkaniu i dowiedzieć się, czy kwalifikują się do takiej pomocy, a jeśli tak, to jak można po nią sięgnąć. Warto tym się zainteresować, bo dofinansowania, które były udzielane podczas pierwszej tegorocznej edycji, sięgnęły ponad 40 tys. zł.

Przedsiębiorcy z miasta mogą na bieżąco korzystać z bezpłatnych porad udzielanych przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, a także brać udział organizowanych przez niego szkoleniach.

Więcej informacji o jego szerokiej, bieżącej ofercie.

Skip to content