Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Umów wizytę w Urzędzie Skarbowym

Krajowa Administracja Skarbowa wprowadziła skierowaną do swoich klientów usługę „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”.
Usługa Krajowej Administracji Skarbowej umożliwia zaplanowanie spotkania w konkretnym dniu i o konkretnej godzinie, dogodnie dla podatnika. Jej celem jest podniesienie komfortu podatników, którzy do urzędu skarbowego mogą przyjść w wybranym przez siebie czasie bez czekania w kolejkach, co zwiększa także ich bezpieczeństwo w czasie pandemii.
Podatnicy najczęściej rezerwują wizyty, aby uzyskać zaświadczenia lub załatwić sprawy związane z podatkami majątkowymi. Wiele spraw dotyczy sytuacji, w których podatnik najpierw załatwiał sprawę u notariusza, a następnie przychodził do urzędu skarbowego. Dzięki akcji „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”, podatnik może umówić się na wizytę już na etapie dokonywania czynności notarialnych, po rezerwacji wizyty można szybciej i sprawniej załatwić swoje sprawy.
Umówienie wizyty jest bardzo proste.
Na wizytę można umówić się przez stronę wizyta.podatki.gov.pl.

Na stronie umawiania wizyt dostępna jest także wyszukiwarka, która przy użyciu słów kluczowych pozwala szybko znaleźć rodzaj sprawy, którą chcemy załatwić. W ramach usługi działa również system powiadomień SMS, który z wyprzedzeniem przypomina o terminie wizyty w urzędzie. Jeżeli umówiłeś się do urzędu przez internet i podałeś numer telefonu komórkowego, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji SMS-em.

Przypominamy, że wiele spraw w urzędzie skarbowym można załatwić bez wychodzenia z domu, na podatki.gov.pl lub telefonicznie. W razie konieczności osobistej wizyty należy pamiętać, że jest ona możliwa po wcześniejszym umówieniu terminu i godziny.

Skip to content