Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

„Stwórz swój pierwszy sklep inernetowy”

14 czerwca odbędzie się bezpłatne szkolenie „Stwórz swój pierwszy sklep internetowy”. To propozycja dla tych, którzy planują zająć się handlem online.

Wydarzenie organizowane jest przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób stworzyć internetowy sklep przyjazny dla użytkowników, który będzie realizował cele biznesowe.

W trakcie szkolenia m.in. padną odpowiedzi na pytania:

– Jak dobrze przygotować się do stworzenia pierwszego sklepu internetowego?

– Jaką wybrać technologię?

– Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do tworzenia treści na sklep internetowy?

– Jak wypromować sklep w sieci?

– Jakie są rekomendacje dotyczące elementów sklepu internetowego według ścieżki użytkownika.

Szkolenie poprowadzi Marek Demko, który od 10 lat zajmuje się projektowaniem UX, strategią produktów internetowych, aplikacji i tworzeniem innowacji cyfrowych. Pomaga firmom wymyślać, badać, tworzyć, ulepszać i rozwijać cyfrowe produkty i usługi. Wdraża i promuje strategie UX w biznesie.

Szkolenie „Stwórz swój pierwszy sklep inernetowy” odbędzie się 14 czerwca, w godz.17-19, w siedzibie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (ul. 3 maja 22, II piętro). Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: https://evenea.pl

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Działa od 2019 r., z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Inkubator jest też współorganizatorem programów i konkursów dla przedsiębiorców. Informacje o jego aktualnej ofercie.

Skip to content