Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Q&A LIVE Wizerunek marki na Instagramie

Jak komunikować się na Instagramie? Jak skutecznie tworzyć społeczność? Jak poprawnie budować przekaz? Jakie narzędzia są pomocne w działaniach na Instagramie?
Na te i inne zadane przez Was pytania odpowie 23 kwietnia w o godzinie 18..00 w transmisji na żywo nasz Gość Kasia Lewandowska!
Robicie Instagramy? Róbcie je dobrze!

___________________________
Katarzyna Lewandowska „Kreatywnie”
Specjalizuje się w działaniach kreatywnych i marketingowych dla branży nieruchomości. Intensywnie działa pod własnym szyldem na Instagramie, gdzie z sukcesami buduje społeczność zainteresowaną tematyką branżową (www.instagram.com/alezniejagentka). Zarządza m.in. social mediami i wizerunkiem biura ThomeK Nieruchomości. Prowadzi także szkolenia z marki osobistej dla agentów nieruchomości i dla przedsiębiorców z branż pokrewnych.

Od lat działa społecznie na terenie Dąbrowy Górniczej. Jest pomysłodawczynią lokalnej grupy sportowej „Ruszamy Dąbrowę!”. Wraz z jej członkami motywuje mieszkańców do aktywnego trybu życia, integruje lokalną społeczność i organizuje zbiórki charytatywne dla dzieci i młodzieży.

Skip to content