Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorczość w wydaniu młodzieżowym. W środę kolejne warsztaty

W środę, 11 maja, odbędzie się kolejne spotkanie Młodzieżowego Klubu Przedsiębiorczości. Tym razem pod hasłem „Planowanie pomysłu biznesowego/projektu społecznego”.

Podczas spotkania, które poprowadzi Michał Kucharski z Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, uczestnicy poznają sposoby szybkiego i przejrzystego planowania. Pomaga w tym narzędzie Business Model Canvas, które można wykorzystywać przy przedsięwzięciach biznesowych i działaniach społecznych. Bezpłatne bilety na wydarzenie, które rozpocznie się w środę o godz.17, do pobrania na stronie app.evenea.pl/event/mkp11maja

MKP wystartował w połowie marca, jest inicjatywą Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. W ramach tego projektu młodzież – pod okiem ekspertów i praktyków – przekona się, czym jest biznes. Uczestnicy poznają dobre praktyki z obszaru przedsiębiorczości, a od prowadzących działalność gospodarczą dowiedzą się, jak funkcjonuje się w różnych branżach. Organizowane w jego ramach warsztaty i szkolenia pozwolą zdobyć nową wiedzą i przetestować biznesowe pomysły.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 533 322 578. Inkubator działa z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Więcej informacji o jego propozycjach przygotowanych na maj.

Skip to content