Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Przedłużony nabór do konkursu im. Adamieckiego

Innowacyjne i odpowiedzialne społecznie firmy z Dąbrowy Górniczej mogą nadal zgłaszać się do Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Adamieckiego. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 sierpnia.

Konkurs jest propozycją dla firm innowacyjnych i przyczyniających się do gospodarczego rozwoju miasta, przykładających jednocześnie wagę do wartości etycznych i społecznych.

Do konkursu mogą przystąpić mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które:

  • mają siedzibę albo prowadzą działalność na terenie Dąbrowy Górniczej;
  • funkcjonują na rynku minimum 5 lat;
  • w ciągu ostatnich 3 lat wdrożyły nowatorskie rozwiązania, innowacje (produktowe, procesowe, marketingowe bądź organizacyjne) lub działania wyróżniające przedsiębiorstwo na tle konkurencji w regionie;
  • przestrzegają zasad etyki, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz uczciwej konkurencji;
  • inwestują w rozwój pracowników;
  • współpracują z instytucjami edukacyjnymi, samorządowymi czy biznesowymi.

Zgłoszenia, do 11 sierpnia, należy przesłać na adres adamiecki@dg.pl
Regulamin i karta zgłoszeniowa
Laureatów poznamy w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się 19 września w Pałacu Kultury Zagłębia.

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego w tym roku ma już ósmą odsłonę. Głównym organizatorem jest miasto, a partnerami Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, a także Akademia WSB. Zwycięzcy otrzymają okolicznościowe statuetki i dyplomy, prawo posługiwania się tytułem „Laureat Nagrody Gospodarczej im. Karola Adamieckiego”, a także wsparcie promocyjne ze strony organizatorów oraz partnerów.

W zeszłym roku w kategorii mikroprzedsiębiorstwo zwyciężyła Prowansalska Manufaktura, w kategorii małe przedsiębiorstwo zwycięzcą zostało Centrum Navigare, a w kategorii średnich przedsiębiorstw triumfatorem był DSS Recykling. Jury przyznało również dwa wyróżnienia: dla Gold Studio w kategorii mikroprzedsiębiorstw oraz dla Hurtowni „Long” w kategorii małych przedsiębiorstw.

Skip to content