Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Podsumowanie „SUPERMAMA” edycja pilotażowa

W dniu dzisiejszym odbyło się ostatnie spotkanie projektu „SUPERMAMA!”, który wystartował w październiku tego roku. Była to edycja pilotażowa przeprowadzona na terenie dzielnicy Ząbkowice, skierowana do matek z tych terenów. Projekt realizowany był przy stowarzyszeni Równe Babki, przy współpracy Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów.

W projekcie wzięło udział 12 kobiet ze swoimi dziećmi. Projekt składał się z cyklu cotygodniowych spotkań, podczas których uczestniczki spotkały się z kosmetologiem, psychologiem, logopedą, uczestniczyły w warsztatach fotograficznych, miały okazje nauczyć się tworzyć kompozycje kwiatowe, oraz zarządzać swoim domowym budżetem.

Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem na terenie dzielnicy, a uczestniczki zakwalifikowane do edycji pilotażowej bardzo zżyły się ze sobą wykazując inicjatywy dalszych spotkań, nawiązały nowe znajomości, oraz zdobyły nowe kompetencje.

Dobrym podsumowaniem była wypowiedź jednej z organizatorek: „Każdy koniec oznacza początek czegoś nowego”.

Skip to content