Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Październikowe spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych

Zapraszamy na październikowe spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych w formie szkoleniowej! „MARKA OSOBISTA – więcej niż wizerunek!”
14.10.2020 o godz. 17:30 w kawiarni BOHOmaz przy Alei Józefa Piłsudskiego 36D/605 w Dąbrowie Górniczej.

Budowanie marki osobistej to praca, która odbywa się w bardzo wymagającej i delikatnej przestrzeni – w ludzkiej percepcji. Każda napotkana osoba wzbudza w nas konkretne emocje i uczucia. Każda napotkana osoba zostawia po sobie „jakieś” wrażenie. Ten niezaprzeczalny fakt sprawia, że każdy z nas ma „jakąś” markę, jednak tylko nieliczni świadomie nią zarządzają. Kim oni są? Nazywamy ich ludźmi sukcesu, którzy są znani ze swoich pasji i dokonań. To oni inspirują i porywają tłumy. Karl Gustaw Jung powiedział kiedyś;”Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywać je przeznaczeniem”Uczyń więc nieświadome świadomym i dowiedz się; Z jakich źródeł powstaje obraz marki osobistej i jakie niesie to ze sobą ograniczenia a jakie możliwości.
-> Pozwoli Ci to odnaleźć punkt odniesienia, by od zaraz zacząć skutecznie zarządzać obrazem swojej marki.Dlaczego nie możesz dziś przejść obojętnie obok zagadnienia marki osobistej?
-> Ta wiedza, to konkretny motywator do wzięcia spraw w swoje ręce!Jaki jest idealny wzór na zysk! nie tylko ten materialny…
-> Stosując go, zaoszczędzisz czas i pieniądze.Jak widzą Cię inni?
-> Obiecuję Ci, że się dowiesz, a ta wiedza i emocje zostaną z Tobą na długo… 😉Przed nami 2,5 godziny szkolenia, dzięki któremu przekonasz się, że marka osobista to znacznie więcej niż tylko wizerunek!

Prowadząca: Irena Augustyn
Marketingowiec, logistyk i dyplomowana trenerka ds. szkoleń, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, specjalizująca się w budowaniu marki osobistej. Dyrektor zarządzająca w firmie szkoleniowej Marka z Duszą. Jedna z bohaterek książki „50 wpływowych kobiet biznesu”. Organizuje ekskluzywne, kameralne szkolenia, skierowane do przedsiębiorczych, ambitnych i wymagających kobiet, które chcą mieć realny wpływ na rzeczywistość. Prywatnie żona, matka, menedżerka i pilotka rajdowa w Rallypriest Team.


Spotkanie kierowane jest do wszystkich Pań z Zagłębia i Śląska, które czują przedsiębiorczość, chcą rozwijać własne biznesy lub już je prowadzą. Potrzebujesz powera do działania? A możesz chcesz kogoś wesprzeć? Idealnie!
Dołączcie do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

Skip to content