Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Październikowe spotkanie Firm Członkowskich RIG w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej

W imieniu Marcina Bazylaka – Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Tomasza Zjawionego – Prezesa RIG w Katowicach, dr. hab. Marcina Lisa, prof. AWSB – Prezesa Delegatury RIG w Dąbrowie Górniczej oraz Piotra Gila – Prezesa Rady Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej zapraszamy na Otwarte Spotkanie Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, które odbędzie się 17 października o godzinie 17:00 w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.  

Na wydarzenie zapraszamy nie tylko Firmy Członkowskie, ale też przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej pragnących poznać specyfikę działania Izby, pakiet korzyści wynikający z członkostwa w RIG, a także nawiązać nowe relacje biznesowe. 

W trakcie spotkania poznamy Firmy Członkowskie RIG, które niedawno przystąpiły do Izby. Nie zabraknie oczywiście sesji networkingu i luźnych rozmów przy poczęstunku.

Link do bezpłatnej rejestracji: TUTAJ

Liczba miejsc ograniczona.

Skip to content