Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Oferta ZTM dla pracodawców

Zrównoważony transport to element realizowania zasad biznesu społecznie odpowiedzialnego. Celem Zarządu Transportu Metropolitalnego – organizatora transportu zbiorowego na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii – jest nawiązanie współpracy z pracodawcami, tak aby firmy również podjęły aktywne działania w promocji komunikacji miejskiej wśród swoich pracowników.

Dlaczego?

Transport publiczny to w dużej mierze odpowiedź na współczesne problemy miast. Aktywny udział w propagowaniu tej świadomości to sygnał o podjęciu przez firmy odpowiedzialnych działań na rzecz poprawienia jakości naszej wspólnej przestrzeni. Znak realizacji zadań zmierzających do ograniczenia współczesnych problemów.

ZTM przygotował specjalną ofertę dla pracodawców.

Razem działajmy na rzecz poprawy jakości życia w Metropolii.

Jeszcze inne Twoje korzyści?

Wpisz się aktualne trendy, działaj w duchu CSR – inspiruj pracowników do wyborów wpływających na lepsze życie nas wszystkich.

 • transport zbiorowy to nieodłączny element nowoczesnej metropolii,
 • komunikacja miejska = nowoczesny styl życia,
 • promocja komunikacji miejskiej to wyraz dbałości o środowisko,
 • ograniczenie hałasu, smogu, korków.

Więcej?

 • możliwość wykorzystania biletów jako benefitów – pracodawca sam decyduje, w jaki sposób będą realizowane rozliczenia wewnątrz przedsiębiorstwa i czy chce w jakiś sposób partycypować w koszcie biletów dla swoich pracowników,
 • oszczędność na opłatach za miejsca parkingowe,
 • możliwość redukcji kosztów związanych z samochodami służbowymi,
 • możliwość skorzystania z nośników reklamowych gratis.

Korzyści dla pracowników

Dla pakietów biletów oferujemy upusty nawet do 10% ich ceny. Określona wartość umowy upoważnia do rabatu na zakup biletów

 • od 4650 zł do 9300 zł na miesiąc – 5%
 • 9393 zł do 13 950 zł na miesiąc – 8%
 • 14 000 i więcej na miesiąc – 10%

Szybki i sprawny zakup – rozliczenie faktury realizowane jest pomiędzy ZTM a firmą. Pracownik otrzymuje zdalnie zakodowany bilet na swojej karcie ŚKUP.

Jak przystąpić do programu?

Partner wskazuje liczbę i rodzaj biletów – podpisujemy umowę.

Pracodawca przekazuje nam numery kart ŚKUP z informacją, jaki bilet ma być na każdej z nich zakodowany – płatność jest realizowana na podstawie faktury.

Do 3 dni od daty płatności, bilety zostają zdalnie zakodowane na wskazanych kartach.

Użytkownicy aktualizują swoje karty – przez aplikację lub bezpośrednio w pojazdach komunikacji miejskiej.

Przedsiębiorstwa, które w ciągu roku kupią bilety za określoną kwotę, będą miały możliwość skorzystania z oferowanych przez ZTM usług promocyjnych*.

Kwota zapłacona za bilety Możliwość skorzystania
z powierzchni reklamowej ZTM gratis
55 tys. zł – 100 tys. zł/ rok Reklama na rewersie biletów – 5 tys. bloczków – 500 000 szt. biletów.

Wartość świadczenia reklamowego – 15 000 zł.

101 tys. zł – 165 tys. zł/ rok Reklama na rewersie biletów – 10 tys. bloczków – 1 000 000 szt. biletów Plakaty na liniach lotnisko – 6 pojazdów/miesiąc.

Wartość świadczenia reklamowego – 31 800 zł.

166 tys. zł/rok Reklama na rewersie biletów – 15 tys. bloczków 1 500 000 szt. biletów Plakaty na liniach lotnisko – 6 pojazdów/miesiąc Reklama na tyle autobusu lotniskowego – miesiąc.

Wartość świadczenia reklamowego – 48 750 zł. 

 

Minimalna liczba biletów w jednej transakcji – 30 szt. Minimalny czas trwania umowy – 3 miesiące.

Jak nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z Biurem Reklamy i Marketingu ZTM – tel: 32 74 38 403, 32 74 38 503, e-mail: reklama@metropoliaztm.pl.

Wpisz się w obszar działań CSR – Komunikacja publiczna to wybór

Ekologiczny i skuteczny – jeden autobus może przewieźć tyle osób, ile znajduje się w kilkudziesięciu samochodach! Mniej samochodów to również oszczędność czasu, bo dzięki mniejszym korkom przejazd jest szybszy. Nie trzeba szukać miejsca do zaparkowania, ani tracić czasu w oczekiwaniu na wyjazd z centrum.

Efektywny – wybierając transport publiczny, można dojechać szybciej, zwłaszcza w przypadku przejazdów na najpopularniejszych trasach i dojazdów do centrów miast.

Modny – trend na korzystanie z alternatywnych środków transportu, w tym komunikacji miejskiej, jest coraz bardziej widoczny w największych światowych metropoliach.

Tańszy – koszty korzystania z transportu publicznego są niższe niż w przypadku transportu indywidualnego – własnym samochodem. Podróżując komunikacją miejską, płaci się tylko za bilet. Część kosztów transportu publicznego jest pokrywana z podatków, bo komunikacja miejska przyczynia się do polepszenia warunków wszystkich mieszkańców – nawet tych, którzy z niej nie korzystają.

Źródło: Zarząd Transportu Metropolitalnego

Skip to content