Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

O biznesie z MILOUSIO

 

20 lipca odbędzie kolejne spotkanie z cyklu BiznesChillout. Tym razem w roli głównej wystąpią właścicielki marki MILOUSIO, które opowiedzą o swojej pasji i działaniach biznesowych.

MILOUSIO to dzieło trzech sióstr, które w swoich przedsięwzięciach nastawione są na pielęgnację włosów. Panie ręcznie tworzą akcesoria do włosów ze 100% jedwabiu naturalnego, które testują najpierw na sobie. Zanim trafią do użytku, muszą spełnić wygórowane kryteria. Używają jedwabiu o splocie satynowym, ponieważ jest on najmilszy w dotyku, najgładszy, najbardziej błyszczący i najpiękniej wyglądający na włosach. Dzięki temu ich produkty nie wyrywają i nie niszczą włosów, nie powodują odgnieceń, zapobiegają puszeniu się i elektryzowaniu włosów. Są także hipoalergiczne, ponieważ nie namnażają roztoczy.

Produkty powstają z naturalnych tkanin, szyte są ręcznie w Polsce, a paczki do wysyłki są pakowane w kartonowe pudełka i biodegradowalne foliopaki.

Twórczynie marki są też laureatkami konkursu „Model biznesowy dla Dąbrowy” oraz „Lokal na start”.

BiznesChillout odbędzie się 20 lipca, w pizzerii Walcownia, na terenie Fabryki Pełnej Życia (Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki 3). Początek o godz.17. Organizatorem jest Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Bezpłatne bilety do pobrania na stronieapp.evenea.pl/event/bizneschilloutmilousio

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.

Skip to content