Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Inkubator ma propozycje dla przedsiębiorczych. W lipcu porady i spotkania

W drugie półrocze Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości wchodzi z comiesięczną serią porad. Oprócz tego zorganizuje także spotkania dla prowadzących biznes i planujących założenie własnej działalności.

W lipcu DIP zaprasza na bezpłatne doradztwo z marketingu, biznesu, księgowości, prawa, pozyskiwania dotacji na rozpoczęcie działalności, copywritingu, a także nowości, która pojawiła się w zeszłym miesiącu – BHP. Liczba miejsc ograniczona, zapisy: inkubator-dabrowa.pl/harmonogram-doradztwa/

20 lipca odbędzie się spotkanie z serii Biznes Chillout. Tym razem w roli głównej dąbrowska firma Milousio, oferująca jedwabne akcesoria do włosów.

Z koleje na 25 lipca zaplanowano kolejną odsłonę „Zagłębia kobiet przedsiębiorczych”, czyli propozycji skierowanej do przedsiębiorczych pań z regionu, które chcą się poznać, wymienić doświadczeniami i wspierać w swoich przedsięwzięciach.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach organizowanych przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości można znaleźć na jego fan page`u.

DIP mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 785 656 419. Inkubator działa od 2019 r., z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Jest współorganizatorem programów i konkursów: „Model biznesowy dla Dąbrowy”, a także Lokal na start”.

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Obejmuje m.in. pomoc przy przygotowaniu biznes planu, rejestracji i uruchomieniu działalności. Umożliwia pozyskanie dotacji, krajowych i unijnych, na funkcjonowanie czy zatrudnienie pracowników. Pomaga też w nawiązaniu relacji z kontrahentami i uzyskaniu u nich ulg albo zniżek. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

Skip to content