Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Na szkoleniu porozmawiasz o pomysłach na biznes

We wtorek, 21 lutego, w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędzie się szkolenie „Kreowanie pomysłów biznesowych”. Udział bezpłatny.

W jego trakcie uczestniczy dowiedzą się m.in.: skąd wziąć pomysł na biznes; jak sprawdzić, czy ma szansę na sukces; jakie kroki należy podjąć w celu przetestowania koncepcji; jakie instytucje otoczenia biznesu mogą wesprzeć rozwój firmy.

Szkolenie odbędzie się w godz.17-19, zapisy na stronie app.evenea.pl/event/kreowaniepomyslowdip2023/ Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków miasta Dąbrowa Górnicza.

Szkolenie „Kreowanie pomysłów biznesowych” poprowadzi Michał Kucharski – prezes zarządu stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, właściciel firmy Cudotwórnia Events, trener, doradca biznesowy, przedsiębiorca. Od 2013 r. aktywnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości w regionie, związany m.in. z projektami „Wykuj sobie drogę do biznesu” czy „Kreator sukcesu”. Regularnie animuje lokalną społeczność przedsiębiorców m.in. podczas prowadzenia spotkań Biznes Mixer czy Biznes Chillout. Prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik planowania i rozwoju swojego biznesu (metodą Lean Startup z wykorzystaniem MVP), skutecznego nawiązywania relacji biznesowych, wizerunku współczesnych przedsiębiorców.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 785 656 419. Inkubator działa od 2019 r., z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Jest współorganizatorem programów i konkursów: „Model biznesowy dla Dąbrowy”, a także „Lokal na start”. Więcej informacji o prowadzonych przez niego działaniach na stronie inkubator-dabrowa.pl i facebook.com/Dabrowski.Inkubator.Przedsiebiorczosci

Skip to content