Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Marcowe spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych

Inicjatywa Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych zaprasza na najbliższy warsztat!

Zapraszamy Was w drogę po realizację swoich marzeń. Zapraszamy te z Was, które były z nami w styczniu na kreatywnym spotkaniu związanym z tworzeniem mapy marzeń.
Zapraszamy również te osoby, których wówczas nie było i które nigdy nie robiły mapy marzeń.
Zapraszamy osoby, które widzą swoje marzenia na horyzoncie, ale nie widzą, jak po nie sięgnąć. Czują blokady, które uniemożliwiają pełne rozwinięcie skrzydeł i poszybowanie za swoimi marzeniami.

Dlatego już dziś przypomnij sobie wszystkie swoje wyprawy po marzenia, również te z mapą – jak się czułaś/ czułeś ruszając w teren?
Jak w praktyce przebiegała Twoja podróż? Jakie były Twoje wrażenia?
Przygotuj się na tę podróż w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, 12 marca 2020 zastanowimy się i poszukamy sposobów, na odkrycie tego, co każdą z nas zatrzymuje.
Nasze spotkanie pozwoli Tobie odkryć możliwości drzemiące Tobie i Twoim otoczeniu, Ty zdecydujesz czy i jak chcesz by pracowały dla Ciebie podczas Twojej wędrówki do celu. Do realizacji marzenia.

Bilety do pobrania https://app.evenea.pl/event/ZKP07

Ewa Oszek

Skip to content