Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Maj w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Prowadzący działalność gospodarczą w Dąbrowie Górniczej mogą korzystać z bezpłatnych porad Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Na maj przygotowano kolejną serię konsultacji.

W maju, podobnie jak w poprzednich miesiącach, można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących marketingu, biznesu, księgowości, prawa i sprzedaży. Liczba miejsc ograniczona, zapisy online:

https://app.evenea.pl/event/dip-maj1

https://app.evenea.pl/event/dip-maj2

https://app.evenea.pl/event/dip-maj3

Nowością są konsultacje związane z tzw. lejkiem sprzedażowym. Mówiąc w skrócie, pod tą nazwą kryje się szereg zaplanowanych i skutecznych działań marketingowych, które pozwalają na dotarcie z ofertą do szerokiego grona odbiorców i wyłonienie z niego węższej grupy, która stanie się naszymi klientami. Chcący zdobyć wiedzę na ten temat, powinni wybrać porady udzielane przez Mateusza Maika.

Oprócz comiesięcznej serii konsultacji, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które z powodu epidemii znalazły się w trudnym położeniu. Infolinia pod numerem 533 322 578 działa od poniedziałku do piątku, w godz.8-16

W Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości można m.in. dowiedzieć się, jakie wsparcie przygotowało miasto i jakie rozwiązania zawarte są w tzw. tarczy antykryzysowej. Porady dotyczą też tego, jak działać w obecnej sytuacji. Bezpłatne konsultacje prowadzone są zdalnie.

Skip to content