Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

„Lokalna giełda pracy” w Ząbkowicach

11 maja w Ząbkowicach odbędzie się „Lokalna giełda pracy”. To będzie dobra okazja, żeby znaleźć oferty zatrudnienia, porozmawiać z doradcą zawodowym albo dowiedzieć się więcej na temat założenia własnej działalności gospodarczej.
„Lokalna giełda pracy”, w godz.10-18, zawita do DK Ząbkowice (ul. Chemiczna 2).

Na stoiskach przygotowanych przez Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Miejski, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, Klub Integracji Społecznej i Centrum Integracji Społecznej czekać będzie m.in. wiele ofert zatrudnienia, stażów czy szkoleń. Uczestnicy dowiedzą się też, jak przygotować dokumenty aplikacyjne. Początkujący przedsiębiorcy i ci, którzy już jakiś czas prowadzą firmę, będą mogli porozmawiać o wsparciu dla swojej działalności. Nie zabraknie też porad związanych z powrotem na rynek pracy i informacji o dotacjach dla pracodawców na zatrudnienie nowych osób. Wśród propozycji znajdą się też te dotyczące niepełnosprawnych czy dodatkowych zajęć dla seniorów.

W godz.10-12 i 16-18 nie zabraknie zajęć i atrakcji dla najmłodszych. Dlatego rodzice na giełdę mogą przyjść ze swoimi pociechami. W czasie, gdy dorośli będą przeglądać oferty i rozmawiać ze specjalistami, dzieci nie będą się nudzić.
Organizatorem „Lokalnej giełdy pracy” jest Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej i stowarzyszenie Równie Babki.
Skip to content