Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

„Finansowo NieZależna. Bądź przedsiębiorcza i ogarnij swoje finanse” Beata Będkowska

9 maja 2023 r. o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkie Przedsiębiorcze Kobiety ze Śląska i z Zagłębia do Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości na warsztaty zorganizowane w ramach spotkań Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych!

Warsztat ma na celu popularyzację wiedzy o pieniądzach. Podczas spotkania nauczysz się jak myśleć o pieniądzach jako o energii oraz jak nimi zarządzać. Prowadząca łączy podejście zarówno kwantowe z podejściem ekonomicznym, a także z coachingiem.

Dowiesz się między innymi:

– Jak pracować nad swoją relacją z pieniędzmi?

– Jak lepiej zarządzać budżetem, aby unikać popełniania błędów?

– Czy przekonania na temat pieniędzy mogą nas ograniczać?

Szkolenie poprowadzi:

Beata Będkowska – Analityk i coach finansowy z uprawnieniami do prowadzenia indywidualnych i grupowych sesji coachingowych. Obecnie w trakcie akredytacji ICF.

Beata to doświadczony analityk bankowy z ponad 20-letnim stażem pracy, w tym od 2003 roku z zakresu kredytów hipotecznych. Z wykształcenia magister konomii (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu – wydział zamiejscowy w Chorzowie i w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu). Podczas pracy coachingowej łączy wiedzę ekonomiczną z lękami, blokadami i przekonaniami na temat finansów. Przez ponad 20 lat pracuje z klientami, w tym 15 lat na stanowisku analityka bankowego, w latach 2007 – 2018 jako analityk w ING Banku Śląskim.

Druga część spotkania to jak zawsze networking czyli nawiązywanie kontaktów biznesowych i dzielenie się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu firmy. Zabierzcie ze sobą wizytówki!

Będzie biznesowo, kobieco i bardzo motywująco! Nie może Cię tam zabraknąć 😉

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

 

Skip to content